ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΙΟΡΤΗ

Ο Διευθυντής, οι υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί και ο σύλλογος διδασκόντων σας προσκαλούν να παρακολουθήσετε την εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί με την ευκαιρία της Εθνικής Επετείου της 25ης Μαρτίου 1821 στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας την Παρασκευή 23-3-2018 και ώρα 21:00 μμ. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.

ΒΟΖΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Επισυναπτόμενα:
Λήψη του αρχείου (ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ.doc)ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ.doc[ ]36 kB

Συνάντηση γονέων και κηδεμόνων

Ενόψει της έναρξης του νέου σχολικού έτους 2017-2018, πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα, 2-10-2017,  στην αίθουσα εκδηλώσεων του 21ου Γυμνασίου Πατρών, η προγραμματισμένη συνάντηση γονέων & κηδεμόνων με τη Διοίκηση και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου, με σκοπό την ενημέρωση γύρω από παιδαγωγικά και λειτουργικά ζητήματα. Στο συνημμένο αρχείο παρατίθενται κεντρικά σημεία της σχετικής εκδήλωσης.

Βοζαΐτης Ν. Γεώργιος
Επισυναπτόμενα: